Çin Şirketimiz

BOYAN TECHNICIAN AND MERCHANDISING LIMITED Fatih BOYAN Tarafından 2012 yılında Çin'in Guangzhou şehrinde kurulmuştur. Kendisi 2009 yılından bu yana Çin’in basta Zhejiang  eyaleti olmak üzere,Anhui, Fujian,  Jiangsu ve Guangzhou eyaletlerinde 40’tan fazla şehirde üretim  yapmış ve Çin’de Çin’li üreticilerle Ticaret ve üretim konularında  deneyim kazanmış ve bu deneyimlerini Çin'den ürün getirmek isteyen Siz değerli girişimci dostlar ve şirketler ile paylaşabilmek adına 2012 yılında BOYAN TECHNICIAN AND MERCHANDISING LİMİTED'i  kurmuştur.


Türkiye Şirketimiz

 
Fatih Boyan Boyan Elektrik Elektronik Makina San. İth ve İht  Şirketimiz 23/07/2015 tarihinde kurulmuş olup, markamız logomuz resmi olarak tescillenmiştir.  Firmamız Türkiye'de ve yurt-dışında bulunan yüzlerce müşterisine konteyner bazında Çin'den ürün gönderimi gerçekleştirmiş olup, tüm müşterilerinden olumlu tepkiler alarak ticari hayatına hızla devam etmektedir.

Şirket merkezimiz Perpa Ticaret Merkezinde olup Çin'den yapacağınız tüm ticaretlerle ilgili görüşme, toplantı ve ithalat takip işlemleri burada yapılmaktadır. Üsküdar avizeciler caddesinde ise yüzlerce avize modelinin olduğu perakende satış yapan Avize ve Aydınlatma Mağazamız bulunmaktadır, siz değerli müşterilerimize daha uygun daha hızlı hizmet sunabilmek adına boyanaydinlatma.com online mağazamızı da hayata geçirmiş bulunuyoruz.  

Avize & Aydınlatma mağazalarımız ile  online mağazamızdan bir çok avize modelleri ni, en uygun fiyata siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. 

Ticareti en doğru şekilde yapmayı prensip edinen ve müşteri portföyünü bu prensiple hızla arttırmayı başarmış şirketimiz için, müşterilerimizin memnuniyeti ve referansı bizler için en büyük ödül olmuştur. 

Çin'den Ürün Getirmek


Uzmanlık alanımız AvizeAvize ParçalarıAvize CamlarıLed Aydınlatma ÜrünleriAteş Ölçer, termal kamera Modelleri olmakla beraber, ilgilendiğiniz ve çalıştığınız tüm alanlarda da Çin'den ürün getirmek İsteyen sizlere rehberlik ve acentalık hizmeti de sunmaktayız.

Bu ürün gruplarında yaklaşık 100’ün üzerinde tedarikçi fabrika portföyümüz bulunmaktadır. Talep ettiğiniz ürün hakkında sizin için araştırma ve fiyatlandırma çalışmalarını yapıyor ve sizin için en uygun fiyata ve en iyi kalitede üretilmesini takip ediyor ve gerektiğinde geliştirici müdahalelerde bulunuyoruz. Böylelikle Çin'den ürün getirmek isteyen tüm firmalara sıfır risk ile ithalat olanağı sunuyoruz.

Amacımız  Çin'den ürün getirmek isteyen siz değerli müşterilerimizin Çin’deki gözü kulağı olmak, zaman ve para kaybınızı ortadan kaldırıp gelecekte daha verimli ve hacimli çalışmalarda, değerlerinize değer katıp vazgeçilmez  iş ortağınız olmaktır.